Czy można lepiej i pełniej podkreślić swoją stylizację niż poprzez stylowe damskie okulary przeciwsłoneczne? Zdecydowanie nie – to odpowiedź każdej nowoczesnej kobiety. Dodają charakteru, klasy, szyku. Choć bezapelacyjnie kojarzą się z latem, nie zapominajmy, iż nie tylko letnie słońce bywa szkodliwe. Podobnie jak chronimy wzrok podczas cieplejszych pór roku, barwny negatyw głodu również zimą musimy uważać na promienie słoneczne odbijające się od śniegu. Tak samo, a może nawet bardziej niż latem, zagrażają naszym oczom. Tak więc nie sposób nie zgodzić się ze stwierdzeniem, iż okulary słoneczne są produktem całorocznym.

Dlaczego warto postawić na markę?

Okulary przeciwsłoneczne nie tylko chronią, ale również są nieodzownym elementem damskiej garderoby. Wiele kobiet nie wyobraża sobie dnia bez nich, podobnie jak bez torebki czy portfela. I trudno się dziwić, gdyż podkreślają styl, charakter, przyciągają spojrzenia i dodają pewności siebie. Każda kobieta indywidualnie dobiera te, w których czuje się najlepiej i które najtrafniej podkreślają jej urodę. Wiele firm z każdym sezonem wprowadza coraz to nowe wzory i fasony. Przykładem może być oferta firmy Ray Ban obfitująca w moc kształtów oraz kolorów – zarówno oprawek jak i szkieł. Już nie tylko klasyczne czernie czy ciemne brązy. Coraz częściej w ofercie (jak i na ulicach) pojawiają się szarości, beże, odcienie niebieskiego jak również odmiany różu, w których świat z pewnością wygląda na piękniejszy. Jeśli chodzi o kształty to znajdziemy propozycje klasyczne jak również nowoczesne, pilotki, kwadratowe czy też okrągłe. Niezaprzeczalnym atutem firmowych okularów, oprócz walorów estetycznych, jest także jakość wykonania i niepowtarzalny styl.

Zamiast więc inwestować w dziesiątki par tzw. „sezonówek”, postawmy na pewną wartość i markę, która posłuży nam przez wiele lat. W końcu nie tylko będziemy je nosić od maja do sierpnia, ale przez cały, okrągły rok.

 

Autor zdjęcia: pixabay.com